Nieuwe overname voor PIA Group
De Roeselaarse accountancygroep PIA Group neemt Comax -automatisering van administratie- over. Comax blijft na de overname een aparte entiteit voor zijn eigen klantenportefeuille, waar ook heel wat accountantskantoren deel van uitmaken. Maar die kunnen gerust zijn. “De compliance is 100% gegarandeerd”, zeggen Comax en PIA Group in koor. (op de foto v.l.n.r.: Steven Brouckaert, Ellen Van Muylder en Géry Lambrechts)
Comax is gespecialiseerd in de digitalisatie en automatisering van de administratie van ondernemingen met de klemtoon op kmo’s en specifieke sectoren, zoals accountancy, groothandel en transport. Het bedrijf evolueerde op 10 jaar tijd naar een team van 13 procesanalisten, developers, en supportspecialisten. Die sterke groei is geen toeval. “Automatisering is in 2023 echt een basisbehoefte voor ondernemingen”, vertelt Géry Lambrechts, samen met Ellen Van Muylder oprichter van het bedrijf. “Onze oplossingen maken het werk gewoon makkelijker.”
Comax heeft heel wat accountancygroepen als klant. PIA Group was daar een van. Vanuit die samenwerkingen merkten Steven Brouckaert, oprichter en voorzitter van PIA Group, Ellen Van Muylder en Géry Lambrechts heel wat overeenkomsten in hun ondernemingscultuur. Zo groeiden beide partijen naar elkaar toe.
Ellen Van Muylder: “Onze klanten uit de accountancysector kunnen gerust zijn. We werken nu ook al voor een groot aantal accountantskantoren. Dat gebeurt altijd in vertrouwen. Wij creëren oplossingen maar daarbij gaan we nooit tot aan de data. De compliance is 100% gegarandeerd.”
Logische stap in overnamestrategie
PIA Group telt bijna 50 kantoren en 900 medewerkers en is actief in België en Nederland. Het bedrijf is vandaag nr. 3 is in het middensegment van zijn sector. Dat is het segment van kantoren die meteen na de zogenaamde ‘Big Four’ komen.
PIA Group had al Business Intelligence en CFO services in het aanbod. Met de komst van Comax verbreedt PIA Group zijn dienstenaanbod en dé scope van bedrijven waar het naar op zoek is. “Als accountancypartner zijn wij een onderdeel van de administratie van ondernemingen en zelfstandigen”, vertelt Steven Brouckaert. “We merkten dat zij worstelden met de efficiëntie van hun data- en documentenstromen. Daarom waren we al een tijdje op zoek naar een digitale partner om over te nemen. Deze overname is een logische next step in de verdere uitbouw van onze activiteiten. We plannen op middellange termijn nog meer overnames in andere domeinen.”
Meer finance
-
Finance
Sociale bijdragen en Peppol
-
-
-
-
Experts in finance
-
Muriel Douchain Head of Marketing & Communication Coface Belux
-
Patrick Van der Avert
-
Mirelle Cuvelier Sales Lead Mollie Belgium
-
Sophie Vlerick
-
Philippe Vanschuerbeek
Bedrijven in finance
-
Dome Auctions
Online veilinghuis met een persoonlijke aanpak Industriële machines of bedrijfsactiva verkopen vraagt meer dan...
-
ING Business Banking
Bankieren op maat van jouw kmo Elke kmo is uniek. Of je nu net gestart bent of al jaren onderneemt:...
-
-
-
Fiduciaire Antwerpen
Boekhoudkantoor, fiscaliteit, administratie en loonadministratie Fiduciaire Antwerpen in Mastboomstraat 8...
-
TVM Belgium
Als ondernemer in transport of logistiek beschik je wellicht over tientallen rijdende voertuigen, van...
-
Vandelanotte
Accountants- en auditkantoor in Antwerpen Vandelanotte werd in 1948 opgericht en groeide uit tot een top 10...
-
The Invoice Managers
Betalen uw klanten op tijd? The Invoice Managers is uw partner voor facturenbeheer. Goed beheer van...
-
Card Advance
Extra geld nodig voor je onderneming? Microkredieten van Card Advance helpen je bedrijf groeien....
-
Pareto
Pareto werd 11 jaar geleden opgericht door 3 vennoten: een Vlaming, een Waal en een Brusselaar. Ondertussen is het...
-
Dealmakers
Professioneel overnameadvies Dealmakers is een gespecialiseerd advieskantoor dat eigenaars en bedrijfsleiders...
-
Coface
For trade : we helpen u groeien Coface is niet zomaar een begrip als het over...
-
-
DVV Verzekeringen
Helpt je onderneming en je pensioen groeien Met 90 jaar ervaring is DVV Verzekeringen een betrouwbare en...
-
Zakenkantoor Jacobs
Verzekeringsadviseur voor particulieren, ondernemers en kmo’s Ook als zelfstandige of bedrijfsleider...
-
DaVinci Corporate Finance
DaVinci is een onafhankelijk en gespecialiseerd Belgisch corporate finance bedrijf dat ondernemers begeleidt en...
-
Koalaboox
Jouw partner voor succesvol ondernemen Als ondernemer begin je aan een fantastische reis. Samen...
-
Atradius
De specialist in kredietverzekeringen Ligt u wel eens wakker van onbetaalde facturen of bent u niet zeker of u...
-
Edebex
Edebex: openstaande facturen verkopen voor meer financiële ruimte Je hebt goed werk geleverd....

