Hoe gebruik je het volledige potentieel van je Microsoft 365 tools?
Heb je als bedrijf een Microsoft 365 licentie? Simon Geers en Steve Da Re, zaakvoerders van Hub.Co, helpen je het volledige potentieel van deze tools te ‘unlocken’. Daarnaast ondersteunt Hub.Co ook bedrijven bij de automatisatie en digitalisatie van bedrijfsprocessen.
Simon Geers: “Een praktisch voorbeeld: ondertussen kent iedereen Teams, maar weinigen weten dat je met deze tool veel meer kan doen dan alleen online vergaderen en chatten."
Onze kernactiviteit is bedrijven theoretisch en praktisch tonen wat er allemaal mogelijk is met de Microsoft 365 applicaties die in hun licenties zitten. Door dat potentieel te gaan inzetten, kunnen bedrijven maximaal gebruik maken van de tools waarvoor ze betalen.
We doen dit via een doordachte aanpak. We zien dat bedrijven nu vaak Teams gaan aanmaken, data gaan verspreiden en delen met externe personen. Ze komen dan snel op het punt waar ze niet meer weten waar alles staat en met wie de data zijn gedeeld. Wij gaan samen met de klant deze processen gecontroleerd opzetten. En last but not least, we gaan ervoor zorgen dat de mensen in de organisatie deze applicaties ook effectief en vooral efficiënt gebruiken. Dat is het change management gedeelte.”
Naast deze activiteiten, ondersteunt Hub.Co ook bedrijven bij de automatisatie en digitalisatie van bedrijfsprocessen om die efficiënter, lees ook goedkoper, te laten verlopen.
Team Hub.Co
Hub.Co, met hoofdkantoor in Borgloon, is een compact team. Het bedrijf is sinds 2019 actief in België. Kenmerkend is de flexibiliteit van het team, en hiermee onderscheiden ze zich van de grote spelers op de markt.
Het team bestaat uit zaakvoerders Simon Geers en Steve Da Re. Collega Wendy Peeters heeft een diepgaande expertise rond SharePoint en change management. Marlyse Schuermans vervolledigt het team met een stevige program- en projectmanagement ervaring op de teller.
Veel ruimte tot automatisering en digitalisering bij kmo’s
De klanten van Hub.Co zijn kmo’s en bedrijven tot 500 medewerkers. “Bij deze organisaties is er nog veel ruimte voor automatisering en digitalisering van processen,” weet Steve. “Dat zijn de bedrijven zonder grote budgetten, uitgebreide projectplannen en uitgewerkte veranderingstrajecten maar waar de focus ligt op pragmatisme, efficiëntie en kwalitatieve processen. En dat zijn net onze sterktes.”
“Wij zijn geen klassiek IT-bedrijf met helpdesk en ticketjes,” voegt Steve toe. “Sterker nog, wij beschikken zelfs niet over een helpdesk. Vragen komen rechtstreeks bij het team. We starten met een doorlichting, ontwerpen een oplossing op basis van de noden en zorgen voor een stapsgewijze implementatie, inclusief een sterke focus op begeleiding en coaching van de medewerkers in de veranderingen. We zien onszelf ook als coaches, die het traject van a tot z in goede banen leiden en de klant het proces laten doorlopen, met onze ondersteuning.”
Simon: “Wij werken ook sector onafhankelijk - in elke branche zijn er bedrijven die een digitale boost kunnen gebruiken: van bakkers en fietsenmakers, tot consultancybedrijven en productiebedrijven.”
Meer info? Die vind je op de website van Hub.Co.
Telefonisch kan je Hub.Co bereiken op het nummer 02 895 42 42
Graag een kennismakingsgesprek met Marlyse Schuermans? Hier boek je dit rechtstreeks in
Meer IT
Experts in IT
-
Lieven Van Nuffel Business Development
-
Caro Willekens Project- en marketingcoördinator Learning bij Xylos
-
Hylke Huys Marketing & Comms Manager Destiny
-
Robert Hoberger Bestuurder
-
Serge Hackselmans Founder AVD Solutions
Bedrijven in IT
-
Exact
Exact cloud software voor kmo’s en hun accountants Exact ontwikkelt cloud...
-
CommFlow
Mensgerichte bedrijfscommunicatie Een geheel nieuwe dimensie in VoIP-telefonie, videogesprekken en samenwerking...
-
XsolveIT
Printers, kopieerapparatuur, multifunctionals en scanners XsolveIT is de grootste Xerox Partner in België,...
-
Efficy
Bedrijfssoftware Efficy is dé Europese CRM-specialist met een breed scala aan software voor Customer...
-
Brother
Slimme bedrijfsoplossingen voor print- en documentbeheer, beveiliging en mobiliteit Brother...
-
AFAS Software
Met de bedrijfssoftware van AFAS automatiseer en optimaliseer je alle administratieve processen binnen je...
-
-
SDE
SDE zorgt ervoor dat niemand nog geestdodend papegaaienwerk moet doen. Van full scale Business Central...
-
Salesforce
Salesforce is een cloudgebaseerd platform voor customer relationship management (CRM). Dit platform optimaliseert...
-
Wolters Kluwer
Wolters Kluwer is een mondiale leverancier van professionele informatie, softwareoplossingen en diensten voor...
-
3rd Wave
Kortere doorlooptijden en efficiëntere productieprocessen in je bedrijf Klanten van...
-
Anrova Solutions
Voor toekomstgerichte kmo’s Anrova Solutions is dé IT partner van de toekomstgerichte kmo. Dit...
-
Sonal
Specialist in telefonie, radiocommunicatie en satelliettelefonie Sonal is een familiebedrijf dat zich sinds...
-
Acom
Have IT your way acom is een team van gepassioneerde IT-professionals die zich vooral richten op...
-
ESC
Betrouwbare IT is noodzakelijk om als bedrijf of organisatie aan de bak te komen. De slimme software en performante...

