Artoos Group maakt dankbaar gebruik van Recupel Pick-up
Recupel Pick-Up komt gratis de afgedankte elektr(on)ische apparaten van kmo’s ophalen en staat in voor hun milieuvriendelijke verwerking. Artoos Group uit Kampenhout maakte onlangs graag gebruik van de service. CEO Frédéric Helderweirt vertelt er meer over.
Recupel is de non-profitorganisatie die werd opgericht door een aantal fabrikanten en importeurs van elektr(on)ische apparaten. Zij zijn namelijk wettelijk verplicht om de afgedankte toestellen in te zamelen en te verwerken. Frédéric Helderweirt hoeven we de organisatie niet meer voor te stellen: “Recupel doet een beroep op Artoos Group voor zijn communicatiebehoeften. Wij zijn dus goed vertrouwd met hun aanbod.”
Ontzorgen in marketing & communicatie
Artoos Group is gegroeid uit een drukkerij, die zich doorheen de jaren steeds meer profileerde als marketing- en communicatiepartner. “Wij ondersteunen onze klanten om de juiste boodschap via het juiste online- of offlinekanaal bij de juiste doelgroep te brengen,” aldus de CEO. “Een multidisciplinair team van specialisten ontzorgt hen aan de hand van een totaalaanbod. Creativiteit, innovatie en duurzaamheid vormen de pijlers van onze bedrijfscultuur.” Vooral de derde pijler betekent wel eens een uitdaging voor een drukkerij. Dat het Artoos Group menens is, blijkt onder meer uit de zorgvuldige selectie van de machines, de inkten, het papier… om de milieu-impact waar mogelijk te beperken.

Wat met de afvalstromen?
“Als onderneming met familiale waarden hechten wij veel belang aan Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen. Respect voor de planeet maakt daar integraal deel van uit. We zijn niet voor niets ISO-14001 en EcoVadis Gold gecertificeerd. In die zin focussen we eveneens op onze afvalstromen. Zoals gezegd is Recupel voor ons geen onbekende. Vanuit onze onderlinge samenwerking maakten we onlangs kennis met Recupel Pick-Up. We maakten dankbaar gebruik van deze dienstverlening, om een deel van onze afvalstroom op een efficiënte en vooral correcte manier te laten ophalen en verwerken.” Het klopt inderdaad dat Recupel de opgehaalde apparaten sorteert. Wat nog werkt of kan hersteld worden krijgt een tweede leven. De herbruikbare grondstoffen worden gerecycleerd voor hergebruik in nieuwe producten.
Een eenvoudige procedure
Frédéric Helderweirt is zeer te spreken over de eenvoudige procedure van Recupel Pick-Up: “De enige beperking is dat het moet gaan om ‘huishoudelijke apparaten’, zoals afgedankte koffiemachines, oude computerhardware, gsm’s enz. Het soort afval waar je als bedrijf niet meteen een kant-en-klare oplossing voor hebt. Onze interne MVO-verantwoordelijke vulde het eenvoudige onlineformulier in. Een goede week later kregen we de nodige rolcontainers om de elektro-toestellen in op te slaan en nog een week later stond de ophaler voor de deur. Zo snel en eenvoudig is het. Na zo’n positieve ervaring zijn we extra gemotiveerd om ook in de toekomst een beroep te doen op Recupel Pick-Up.”
Vraag een Pick-up aan voor jouw bedrijf
Zit jouw kmo ook nog met afgedankt elektro en verneem je graag meer over Recupel Pick-up? Aarzel dan niet contact met ons op te nemen.
Meer facility
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
-
Bedrijven in facility
-
CWS Hygiene
CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...
-
Cityservice
Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...
-
BLOK Security
Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
Training Center
Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...
-
Antargaz
Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
CardioService
Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...
-
Normec BTV
Veilig werken met gekeurde en veilige installaties is essentieel voor elk bedrijf. Om de veiligheid in je bedrijf...
-
VINCI Facilities
‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...
-
Spider Security
‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...
-
Solution Group
We specialize in making you visible Solution vertaalt creatieve ideeën naar technisch haalbare concepten....
-
OCB
Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...
-
Van der Valk Hotel Gent
Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...
-
Crowne Plaza
Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
Care
Duurzame onderhoudsdiensten voor een schoon en productief bedrijf Care is op de Belgische markt een topspeler...
-
-
Miko Coffee Service
(H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...
-
Group-f Cleaning & Facility
Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...
-
-
Oreon Properties
Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...
-
Fronnt
FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...
-
Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp
Zakelijk topadres in het hart van Antwerpen Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp is een modern...
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
Meraki
Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...
-
Wilkhahn
Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...
-
Koppen.be
Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
Helexia Flanders
Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...
-
-
Quares
Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...
-
Kinnarps BeLux
Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...
-
-
Group-f
Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...
-
-
Valipac
Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...
-
Homepost
Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Entiris
Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...
-
E-Technics
Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...