Go Ocean scoort investering van RAFF Plastics om organische groei te versnellen.
o Ocean, de Belgische start-up voor oceaanherstel, haalt RAFF Plastics met Caroline Van der Perre en Christophe Dehouck aan boord als investeerder. Met deze nieuwe stap kan Go Ocean zowel op expertise als groeikapitaal rekenen die hun organische groei ondersteunen. De instap in Go Ocean sluit naadloos aan bij de duurzaamheidsvisie van RAFF Plastics die binnenkort ook start met recyclage van plastic oceaanafval.
Reduceren en herstellen
De activiteiten van Go Ocean liggen op één lijn met de duurzaamheidsvisie van RAFF Plastics. Het recyclagebedrijf neemt al heel wat actie in het kader van duurzaam ondernemen en gaat binnenkort ook aan de slag met plastic oceaanafval. Maar ze willen verder gaan dan reduceren van uitstoot of vervuiling. De investering in Go Ocean past perfect in die visie.
"Door oceaanafval te recycleren dragen we bij tot het behoud van de oceanen maar er is evenzeer nood aan herstel van de onderwaterecosystemen. Via de investering in Go Ocean proberen we hiertoe bij te dragen. Ik geloof in de passie en energie van het jonge team. Als ervaren professional is het inspirerend om getuige te zijn van zo’n dynamiek. Ik wil hen dan ook heel graag die extra ondersteuning bieden om hun duurzame groei mogelijk te maken. Initiatieven zoals Go Ocean, die een positieve boodschap verspreiden en individuen en organisaties in staat stellen om een onmiddellijke impact te maken, zijn cruciaal voor onze planeet."
Caroline Van der Perre, CEO van RAFF Plastics.
Dat de activiteiten van Go Ocean aanspreken staat vast. De start-up mag sinds kort ook Umicore, een van ‘s werelds meest toonaangevende bedrijven in circulaire materiaaltechnologie, tot zijn leden rekenen. Umicore plant 8.000 koralen in Indonesië, als bijdrage aan de bevordering van de gezondheid van de zee en de biodiversiteit in de koraaldriehoek. Ze doneren jaarlijks aan een goed doel dat de lokale samenleving steunt. Omdat Go Ocean samenwerkt met lokale gemeenschappen om de koralen te planten, zorgen ze voor tewerkstelling en sociale impact ter plaatse. Met hun bijdrage ondersteunt Umicore dus zowel mariene ecosystemen alsook de lokale gemeenschappen.
Maritieme fauna én flora
Net zoals ‘grote zus’ Go Forest, is Go Ocean een laagdrempelige partij voor grote en kleine bedrijven om terug te geven aan de natuur. Ze kunnen met hetzelfde Go Family impact dashboard hun projecten opvolgen via satellietbeelden, onderwaterfotografie en impact data. In 2024 breidt Go Ocean haar portfolio uit met lokale projecten, zoals een Belgisch restauratieproject aan de Noordzee en een zeewierproject in de UK. Daarnaast zijn maritieme ecosystemen ook sterk afhankelijk van bepaalde bedreidge diersoorten zoals walvissen, haaien maar ook hawksbill zeeschildpadden. Daarom gaat Go Ocean zich in de loop van 2024 ook meer focussen op biodiversiteit in zijn geheel en het beschermen van deze diersoorten.
Expertise en groeikapitaal
Via de investering in Go Ocean, treedt Caroline Van der Perre, tevens winnares van de WOMED Award 2022, ook toe tot de Raad van Bestuur van Go Ocean. Ze zal er samenwerken met huidige CEO, Sarah Parent, tevens CEO van Go Forest en winnares van de WOMED belofte 2021, met Go Forest-collega Marte Greefs en Go Smart Digital-collega Tim Sterckx, die mee aan wieg stonden van Go Ocean en nu ook beiden mee instappen als bestuurder en aandeelhouder.
Sarah Parent: "We zijn vereerd om een ervaren onderneemster als Caroline Van der Perre aan boord te hebben als strategisch investeerder en bestuurslid. Haar expertise en inzet voor ecologische duurzaamheid sluiten naadloos aan bij onze visie voor een gezondere, meer veerkrachtige oceaan. Ik ben ervan overtuigd dat onze organisaties elkaar kunnen versterken en duurzame praktijen promoten die direct bijdragen aan het herstel van oceaanecosystemen en de gezondheid van onze planeet.”
Meer facility
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
-
Experts in facility
-
Peter Nuiten Algemeen Directeur
-
Steven Claes Zaakvoerder
-
Patrick Van Pée CEO Thiry Paints
-
-
Ariane Peeters Bedrijfsklussen
Bedrijven in facility
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
-
Kinnarps BeLux
Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...
-
CWS Hygiene
CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...
-
Wasserij & Droogkuis De Ster
Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...
-
Oreon Properties
Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...
-
CardioService
Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...
-
Helexia Flanders
Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...
-
-
Training Center
Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...
-
Van der Valk Hotel Gent
Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
Group-f
Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...
-
Solution Group
We specialize in making you visible Solution vertaalt creatieve ideeën naar technisch haalbare concepten....
-
Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp
Zakelijk topadres in het hart van Antwerpen Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp is een modern...
-
OCB
Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...
-
Spider Security
‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...
-
E-Technics
Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...
-
Normec BTV
Veilig werken met gekeurde en veilige installaties is essentieel voor elk bedrijf. Om de veiligheid in je bedrijf...
-
Care
Duurzame onderhoudsdiensten voor een schoon en productief bedrijf Care is op de Belgische markt een topspeler...
-
Quares
Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...
-
Group-f Cleaning & Facility
Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...
-
-
-
BLOK Security
Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...
-
Antargaz
Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....
-
Cityservice
Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Miko Coffee Service
(H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...
-
Wilkhahn
Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...
-
Koppen.be
Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...
-
-
VINCI Facilities
‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...
-
Valipac
Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
Crowne Plaza
Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...
-
Fronnt
FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
Meraki
Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...
-
Homepost
Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...
-
Entiris
Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...