Goed verzekerd circulair bouwen
Hergebruiken van materialen en afval verminderen – biedt kostenbesparingen door efficiënter materiaalgebruik en langere levensduur van gebouwen. Architecten en ingenieurs moeten erdoor creatief omgaan met duurzame ontwerpen en materialen. Aannemers moeten zich aanpassen aan modulaire bouwmethoden. Promotoren moeten hun focus verleggen naar lange termijnrendement en mentaliteitsverandering.
Uiteraard met invloed op de verzekerbaarheid, ook voor gebruik van nieuwe energievormen (geo- en riothermie, het gebruik van warmtenetten…). Bovendien stelt een recente Europese richtlijn een garantie in van 2 jaar en herstelplicht van 5 tot 10 jaar voor nieuwe en gerecycleerde materialen.
Philippe De Brabanter, Technisch-commercieel adviseur Van Dessel Insurance Brokers: “Onze rol als go-between van bij aanvang van het bouwproces is cruciaal om duidelijk te kunnen inspelen op de circulaire behoeften en zo een interessante oplossing op maat uit te werken. Informeer u dus grondig bij uw makelaar over de verzekerbaarheid van circulaire maar ook traditionele bouwprojecten.”
Meer facility
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
-
Experts in facility
-
Peter Nuiten Algemeen Directeur
-
Steven Claes Zaakvoerder
-
Patrick Van Pée CEO Thiry Paints
-
-
Ariane Peeters Bedrijfsklussen
Bedrijven in facility
-
Group-f Cleaning & Facility
Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...
-
Quares
Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...
-
Group-f
Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...
-
CWS Hygiene
CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...
-
CardioService
Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...
-
Meraki
Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...
-
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Kinnarps BeLux
Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...
-
-
Entiris
Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...
-
Wilkhahn
Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...
-
Van der Valk Hotel Gent
Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
Valipac
Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
Fronnt
FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...
-
Wasserij & Droogkuis De Ster
Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...
-
Homepost
Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
E-Technics
Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
Koppen.be
Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...
-
BLOK Security
Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...