De Leugendetective – Iedereen Liegt!
Yann Van den Branden onthult de geheimen van de leugen en leert je hoe je ze kunt doorgronden in een meeslepende voorstelling en een fascinerend boek.
Iedereen liegt – en jij dus ook
Politici, bankiers, autoverkopers, vrienden, kinderen… en ja, jijzelf ook. Liegen is een aangeboren vaardigheid die ons al sinds het begin der tijden vergezelt. Maar hoe herken je een leugen? Hoe bescherm je jezelf tegen misleiding? En als het echt moet… hoe vertel je zelf een betere leugen?
Yann Van den Branden, leugenexpert, docent en acteur, neemt je mee in de wereld van bedrog en manipulatie. Hij analyseert de verschillende soorten leugens, de motieven erachter en onthult praktische tips om ze te detecteren. Met concrete voorbeelden uit de actualiteit, interviews met politici en fragmenten uit ondervragingen, belicht hij de zes belangrijkste communicatiekanalen waarmee we (onbewust) ons eigen baseline-gedrag verraden.
Een boek én een voorstelling
De Leugendetective is een dubbelconcept:
Het boek
Meer dan 200 foto’s en grafieken illustreren precies waar je op moet letten om een leugenaar te ontmaskeren. Van moordonderzoeken en rechtszaken tot interviews met CEO’s en politici—het boek laat zien hoe leugens verweven zijn met ons dagelijks leven en werk. We worden allemaal geconfronteerd met fake news, fraude, misleiding, phishing, oplichting en deepfake-video’s. Maar hoe vaak staan we stil bij onze eigen leugens?
De voorstelling
Naast het boek is er de humoristische en interactieve keynote: een wetenschappelijk onderbouwde one-man-show waarin Yann zijn expertise combineert met entertainende videofragmenten en praktijkvoorbeelden. Deze lezing biedt concrete inzichten om scherper te kijken en te luisteren, zodat je leugens sneller herkent—of beter verbergt.
Of je nu je collega's, klanten of zelfs je baas anders wilt leren bekijken, De Leugendetective garandeert een boeiende reis door de kunst van het bedrog.

Meer HR
Experts in HR
-
Elke Fleurackers Marketing & Communication Manager
-
Ina De Becker oprichter Nexus Pursuit
-
Bert Vandebuerie Founder Connexi
-
DAVID D'Aubioul Zaakvoerder
-
Milan Carels Marketeer
Bedrijven in HR
-
Ergo Advice
Ergonomische oplossingen voor bedrijven en particulieren Gezonde medewerkers die op hun werkplek comfortabel...
-
AZ-Solutions
AZ-Solutions is één van de belangrijkste onafhankelijke spelers in België op vlak van LinkedIn®-strategie. We...
-
Syntra Bizz
De B2B-opleidingspartner van Syntra AB Syntra AB is één van de vijf Syntra-centra in Vlaanderen...
-
Antwerp Bowling
Bedrijfsfeestjes met rake “strikes” bij Antwerp Bowling Een stevige partij bowlen doet het altijd....
-
-
Acerta
Acerta ondersteunt ondernemers en organisaties in elke groeifase en bij elk hr-proces. De kracht van mensen, daar...
-
-
StepStone
Finding great jobs for great people Meer dan 60.000 bedrijven gebruiken de StepStone-jobsites om geschikte...
-
A Concept Interim
A Concept Interim is niet zomaar een interimkantoor. Dit kantoor garandeert op een conceptuele manier een...
-
SD Worx
De wereld van werk verandert razendsnel. Werknemers verwachten meer flexibiliteit, duidelijkheid en zingeving,...
-
Officient
HR-administratie in één platform Haal meer uit je mensen met HR-software Exact biedt...
-
GoodHabitz
De leukste online trainingen , de beste leerervaring GoodHabitz biedt een eenvoudige leeroplossing...
-
-
SBM
SBM vertaalt professionele opleidingen voor bedrijven naar meetbare resultaten op de werkvloer Leren werkt pas...
-
Bedking Ergopolis
Gezond op het werk Bedking Ergopolis is met een toonzaal van meer dan 3.500 m2 de grootste speciaalzaak in...
-
-
Furbo
Furbo maakt veiligheidsopleidingen voor bedrijven écht praktisch Veiligheid leer je niet uit een...
-
Bodet
Tijdsbeheer, toegangscontrole en klokken Bodet is al jaar en dag een vaste partner voor de HR-afdelingen van...
-
Securex
8 redenen waarom kmo's voor Securex kiezen Als volwaardige HR-partner ondersteunt Securex zowel starters en...
-
Hudson
Sinds meer dan 40 jaar helpt Hudson organisaties en hun medewerkers - zowel experts, kaderleden en bedrijfsleiders...
-
Randstad Group
Hr-oplossingen op maat van uw kmo Als kmo beschikt u niet over een uitgebreide personeelsdienst met...
-
ColliShop Professional
ColliShop Professional, onderdeel van Colruyt Group, biedt u als bedrijf of organisatie een waaier aan...
-
-
Testbedrijf
Content
-
NOA Trainings
NOA Trainings organiseert veiligheidsopleidingen voornamelijk voor de sectoren bouw, transport en logistiek. Denk...
-
First Floor
First Floor werd opgericht in 2018 door Karen Van der Aa en vormt de brug tussen de aanstormende generatie Z en...
-
-
Digital Detox Academy
E-mails, smartphone, chats: de digitalisering zet zich vandaag met reuzesprongen door en dat vergt nieuwe...
-
De Slaapboetiek
Gezond en comfortabel slapen voor iedereen Een goede nachtrust is de sleutel tot succes voor jou en je...
-
-
-
-
Cevora
Volg gratis de korte en nuttige Cevora-opleidingen De bedrijven van het Aanvullend Paritair Comité voor...


