HR

People 21 versterkt marktpositie in België met overname Link2Europe

Geplaatst: 07 mei 2025, 00:00:00 | Laatst bewerkt: 13 mei 2025, 14:13:58

Strategische samenwerking opent deur naar pioniersrol in Belgische uitzendsector

People 21, het Belgisch-Nederlandse ‘house of labels’ actief in tewerkstelling en huisvesting van internationale medewerkers, heeft Link2Europe uit Bornem overgenomen. Met deze strategische zet breidt People 21 zijn activiteiten in België aanzienlijk uit en verstevigt het zijn marktpositie als expert in internationale arbeidsbemiddeling. De overname is een belangrijke stap in de geografische expansie van People 21, onderdeel van de Heylen Group, en past in de ambitie om zowel in Nederland als België een leidende rol te spelen.

Focus op kwaliteit en duurzame relaties

Link2Europe is al 17 jaar actief op de Belgische markt en heeft zich als enige Belgische speler volledig toegelegd op de projectmatige tewerkstelling van internationale medewerkers, met een sterke focus op blue collar-functies. Net als People 21, combineert Link2Europe tewerkstelling met kwalitatieve huisvesting en zet het in op langdurige relaties met zowel klanten als medewerkers.

“Door beide labels te behouden, spelen we flexibel in op de behoeften van onze klanten. We vinden in Link2Europe een partner die onze waarden deelt: focus op kwaliteit, respect voor mensen en oog voor duurzame relaties,” zegt Jasper Molendijk, algemeen directeur van People 21. “De combinatie van ons bewezen businessmodel in Nederland, de succesvolle opstart van Stipt België en de expertise van Link2Europe vormt een krachtige mix om versneld te groeien. Dit biedt ons een stevige basis om klanten in zowel België als Nederland optimaal te bedienen en effent het pad voor verdere internationale samenwerking.”


Autonoom opereren binnen een sterk netwerk

Link2Europe blijft autonoom opereren binnen de nieuwe structuur van People 21, maar kan voortaan rekenen op gedeelde backoffice-diensten en schaalvoordelen dankzij de centrale ondersteuning. Igor Van Assche, oprichter en bestuurder van Link2Europe, blijft aan boord en zal ook toetreden tot L.I.N.K, de holding boven Stipt België en Link2Europe. Hij zal zich blijven inzetten om de Belgisch-Nederlandse samenwerking verder uit te bouwen.

“Link2Europe beschikt over de juiste expertise en contacten om ook buiten de Europese Unie toekomstige arbeidskrachten te rekruteren, wat een belangrijke meerwaarde biedt voor People 21 in zowel België als Nederland,” aldus Van Assche.

Sterke lokale verankering voor verdere groei

Met de overname telt People 21 nu ruim 200 tewerkgestelde internationale medewerkers in België, op een totaal van meer dan 3.000 medewerkers op groepsniveau. Binnen drie jaar wil de groep dit aantal verdubbelen tot minimaal 500 medewerkers, met verdere uitbreidingsplannen richting de rest van België.

Meer HR

Experts in HR

Bedrijven in HR

  • AZ-Solutions

    AZ-Solutions is één van de belangrijkste onafhankelijke spelers in België op vlak van LinkedIn®-strategie. We...

  • Ergo Advice

    Ergonomische oplossingen voor bedrijven en particulieren Gezonde medewerkers die op hun werkplek comfortabel...

  • Digital Detox Academy

    E-mails, smartphone, chats: de digitalisering zet zich vandaag met reuzesprongen door en dat vergt nieuwe...

  • Cevora

    Volg gratis de korte en nuttige Cevora-opleidingen De bedrijven van het Aanvullend Paritair Comité voor...

  • Hudson

    Sinds meer dan 40 jaar helpt Hudson organisaties en hun medewerkers - zowel experts, kaderleden en bedrijfsleiders...

  • Bedking Ergopolis

    Gezond op het werk Bedking Ergopolis is met een toonzaal van meer dan 3.500 m2 de grootste speciaalzaak in...

  • Officient

    HR-administratie in één platform Haal meer uit je mensen met HR-software   Exact biedt...

  • Bodet Logo

    Bodet

    Tijdsbeheer, toegangscontrole en klokken Bodet is al jaar en dag een vaste partner voor de HR-afdelingen van...

  • GoodHabitz

    De leukste online trainingen , de beste leerervaring GoodHabitz biedt een eenvoudige leeroplossing...

  • StepStone

    Finding great jobs for great people Meer dan 60.000 bedrijven gebruiken de StepStone-jobsites om geschikte...

  • Antwerp Bowling E-karting

    Antwerp Bowling

    Bedrijfsfeestjes met rake “strikes” bij Antwerp Bowling Een stevige partij bowlen doet het altijd....

  • A Concept Interim

    A Concept Interim is niet zomaar een interimkantoor. Dit kantoor garandeert op een conceptuele manier een...

  • First Floor

    First Floor werd opgericht in 2018 door Karen Van der Aa en vormt de brug tussen de aanstormende generatie Z en...

  • NOA Trainings

    NOA Trainings organiseert veiligheidsopleidingen voornamelijk voor de sectoren bouw, transport en logistiek. Denk...

  • Acerta

    Acerta ondersteunt ondernemers en organisaties in elke groeifase en bij elk hr-proces. De kracht van mensen, daar...

  • ColliShop Professional

    ColliShop Professional, onderdeel van Colruyt Group, biedt u als bedrijf of organisatie een waaier aan...

  • Furbo

    Furbo maakt veiligheidsopleidingen voor bedrijven écht praktisch Veiligheid leer je niet uit een...

  • SD Worx logo

    SD Worx

    De wereld van werk verandert razendsnel. Werknemers verwachten meer flexibiliteit, duidelijkheid en zingeving,...

  • Randstad Group

    Hr-oplossingen op maat van uw kmo Als kmo beschikt u niet over een uitgebreide personeelsdienst met...

  • Syntra Bizz

    De B2B-opleidingspartner van Syntra AB Syntra AB is één van de vijf Syntra-centra in Vlaanderen...

  • De Slaapboetiek

    De Slaapboetiek

    Gezond en comfortabel slapen voor iedereen Een goede nachtrust is de sleutel tot succes voor jou en je...

  • Securex

    8 redenen waarom kmo's voor Securex kiezen Als volwaardige HR-partner ondersteunt Securex zowel starters en...

  • SBM Logo

    SBM

    SBM vertaalt professionele opleidingen voor bedrijven naar meetbare resultaten op de werkvloer Leren werkt pas...