Facility

75 jaar Veys Bedrijfskleding van slachthuizen tot een webshop met 9.000 producten

Geplaatst: 28 mei 2025, 00:00:00 | Laatst bewerkt: 28 mei 2025, 15:50:48

Het Antwerpse familiebedrijf Veys Bedrijfskleding viert zijn 75-jarig bestaan met nieuwe acties, een vernieuwde webshop en een bijzonder verhaal over drie generaties ondernemen. Wat ooit begon als lokale kledijproducent voor de slachthuizen in de stad, groeide uit tot een toonaangevende speler met klanten in zowat alle sectoren.

“We zijn trots op wat we als familiebedrijf hebben opgebouwd,” besluiten Vincent en Ann.


Wie werkkledij zegt, denkt in Antwerpen vaak meteen aan Veys. Sinds 1950 is het familiebedrijf een vertrouwd adres voor wie stevige werkbroeken, comfortabele werkschoenen of betrouwbare beschermingsmiddelen zoekt. Vandaag runnen Vincent Veys en zijn vrouw Ann De Ceuster de zaak, met net zoveel passie als de generaties voor hen.

Van foodjassen tot fullservicepartner

De roots van Veys liggen in de Slachthuiswijk, waar grootvader Veys in het atelier foodjassen produceerde voor de vele vleesverwerkende bedrijven in de buurt. “Toen werkten hier zo’n 50 mensen”, vertelt Vincent. “De klanten kwamen vooral uit de slachthuizen en de horeca rondom het Sportpaleis.”

Vandaag is dat klantenbestand flink uitgebreid. Niet alleen bouwbedrijven en industriële spelers vinden hun weg naar Deurne, ook organisaties uit de zorg, schoonmaak, sport en zelfs het onderwijs doen een beroep op het team van Veys. “We leveren bijvoorbeeld aan de Provincie Antwerpen, cateraar ISS en ketens als Pizza Hut en Poppy.”


Zichtbaarder dan ooit

Sinds enkele jaren is Veys gevestigd aan de Bisschoppenhoflaan, een locatie die extra zichtbaarheid biedt. “We merken dat de grotere passage hier voor meer klanten zorgt. Tegelijk zijn we online stevig gegroeid”, zegt Ann. En dat is geen toeval. De vernieuwde webshop telt meer dan 9.000 producten en is volledig geoptimaliseerd voor gebruiksgemak.

“We hebben veel geïnvesteerd in onze online vindbaarheid, en dat loont,” vult Vincent aan. “Onze klanten vinden snel wat ze zoeken en kunnen ook op afstand advies krijgen. Maar wie liever langskomt, blijft welkom in onze winkel.”

“We zijn klaar voor de toekomst, met dezelfde service, dezelfde goesting én een vernieuwd digitaal platform.”


Werkkledij met een persoonlijke toets

De kracht van Veys zit niet alleen in het aanbod, maar vooral in de aanpak. Het team van twaalf medewerkers is klein, maar ervaren. Ze geven gericht advies, verzorgen passessies op locatie, én borduren en bedrukken kledingstukken in eigen huis.

“Onze mensen kennen letterlijk elke catalogus van buiten,” lachen Vincent en Ann. “Die kennis zorgt ervoor dat we voor elke klant, van eenmanszaak tot multinational, de juiste oplossing kunnen vinden. En dat met een persoonlijke service zoals je die alleen bij een familiebedrijf krijgt.”

Feest voor de klanten

Veys viert zijn 75-jarig bestaan niet met grote speeches, maar met kleine gebaren richting de klant. Zo krijgen webshopklanten bij aankoop van twee werkbroeken een gratis T-shirt cadeau. En wie vóór 1 juni de Veys-banner spot en dit laat weten via sociale media, maakt kans op een goedgevulde goodiebag.

Meer facility

Experts in facility

Bedrijven in facility

  • Pandava

    Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...

  • koppen.be

    Koppen.be

    Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...

  • Entiris - Werk op uw maat

    Entiris

    Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...

  • BLOK Security

    Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...

  • Miko Coffee Service

    Miko Coffee Service

    (H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...

  • LED me help YOU

    LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...

  • CardioService

    Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...

  • VINCI Facilities

    VINCI Facilities

    ‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...

  • Group-f

    Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...

  • Helexia Flanders

    Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...

  • DG Real Estate

    Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...

  • Logo van Oreon Properties

    Oreon Properties

    Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...

  • Meraki Beyond Design & Build

    Meraki

    Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...

  • CWS Hygiene

    CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...

  • E-Technics

    E-Technics

    Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...

  • Quares

    Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...

  • Van der Valk Hotel Gent

    Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...

  • Cityservice

    Cityservice

    Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...

  • Cebeo

    Cebeo

    Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...

  • Maintenance Partners Belgium

    Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...

  • Wilkhahn

    Wilkhahn

    Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...

  • Wasserij & Droogkuis De Ster

    Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...

  • Valipac

    Valipac

    Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...

  • Care

    Care

    Duurzame onderhoudsdiensten voor een schoon en productief bedrijf Care is op de Belgische markt een topspeler...

  • Kinnarps

    Kinnarps BeLux

    Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...

  • Fronnt

    FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...

  • Solution Group

    We specialize in making you visible Solution vertaalt creatieve ideeën naar technisch haalbare concepten....

  • OCB

    Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...

  • Crowne Plaza

    Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...

  • homepost logo

    Homepost

    Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...

  • Spider Security

    ‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...

  • BTV

    Normec BTV

    Veilig werken met gekeurde en veilige installaties is essentieel voor elk bedrijf. Om de veiligheid in je bedrijf...

  • Bebat

    Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...

  • Salenko

    Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...

  • Group Beyers logo

    Group Beyers

    Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...

  • Antargaz

    Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....

  • Logo OCB Training Center

    Training Center

    Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...

  • Group-f Cleaning & Facility

    Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...