75 jaar Veys Bedrijfskleding van slachthuizen tot een webshop met 9.000 producten
Het Antwerpse familiebedrijf Veys Bedrijfskleding viert zijn 75-jarig bestaan met nieuwe acties, een vernieuwde webshop en een bijzonder verhaal over drie generaties ondernemen. Wat ooit begon als lokale kledijproducent voor de slachthuizen in de stad, groeide uit tot een toonaangevende speler met klanten in zowat alle sectoren.
“We zijn trots op wat we als familiebedrijf hebben opgebouwd,” besluiten Vincent en Ann.
Wie werkkledij zegt, denkt in Antwerpen vaak meteen aan Veys. Sinds 1950 is het familiebedrijf een vertrouwd adres voor wie stevige werkbroeken, comfortabele werkschoenen of betrouwbare beschermingsmiddelen zoekt. Vandaag runnen Vincent Veys en zijn vrouw Ann De Ceuster de zaak, met net zoveel passie als de generaties voor hen.
Van foodjassen tot fullservicepartner
De roots van Veys liggen in de Slachthuiswijk, waar grootvader Veys in het atelier foodjassen produceerde voor de vele vleesverwerkende bedrijven in de buurt. “Toen werkten hier zo’n 50 mensen”, vertelt Vincent. “De klanten kwamen vooral uit de slachthuizen en de horeca rondom het Sportpaleis.”
Vandaag is dat klantenbestand flink uitgebreid. Niet alleen bouwbedrijven en industriële spelers vinden hun weg naar Deurne, ook organisaties uit de zorg, schoonmaak, sport en zelfs het onderwijs doen een beroep op het team van Veys. “We leveren bijvoorbeeld aan de Provincie Antwerpen, cateraar ISS en ketens als Pizza Hut en Poppy.”

Zichtbaarder dan ooit
Sinds enkele jaren is Veys gevestigd aan de Bisschoppenhoflaan, een locatie die extra zichtbaarheid biedt. “We merken dat de grotere passage hier voor meer klanten zorgt. Tegelijk zijn we online stevig gegroeid”, zegt Ann. En dat is geen toeval. De vernieuwde webshop telt meer dan 9.000 producten en is volledig geoptimaliseerd voor gebruiksgemak.
“We hebben veel geïnvesteerd in onze online vindbaarheid, en dat loont,” vult Vincent aan. “Onze klanten vinden snel wat ze zoeken en kunnen ook op afstand advies krijgen. Maar wie liever langskomt, blijft welkom in onze winkel.”
“We zijn klaar voor de toekomst, met dezelfde service, dezelfde goesting én een vernieuwd digitaal platform.”

Werkkledij met een persoonlijke toets
De kracht van Veys zit niet alleen in het aanbod, maar vooral in de aanpak. Het team van twaalf medewerkers is klein, maar ervaren. Ze geven gericht advies, verzorgen passessies op locatie, én borduren en bedrukken kledingstukken in eigen huis.
“Onze mensen kennen letterlijk elke catalogus van buiten,” lachen Vincent en Ann. “Die kennis zorgt ervoor dat we voor elke klant, van eenmanszaak tot multinational, de juiste oplossing kunnen vinden. En dat met een persoonlijke service zoals je die alleen bij een familiebedrijf krijgt.”
Feest voor de klanten
Veys viert zijn 75-jarig bestaan niet met grote speeches, maar met kleine gebaren richting de klant. Zo krijgen webshopklanten bij aankoop van twee werkbroeken een gratis T-shirt cadeau. En wie vóór 1 juni de Veys-banner spot en dit laat weten via sociale media, maakt kans op een goedgevulde goodiebag.
Meer facility
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
-
Experts in facility
-
Peter Nuiten Algemeen Directeur
-
Steven Claes Zaakvoerder
-
Patrick Van Pée CEO Thiry Paints
-
-
Ariane Peeters Bedrijfsklussen
Bedrijven in facility
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
Cityservice
Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...
-
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
-
Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp
Zakelijk topadres in het hart van Antwerpen Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp is een modern...
-
CWS Hygiene
CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...
-
E-Technics
Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...
-
Group-f
Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...
-
Oreon Properties
Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
Antargaz
Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....
-
Helexia Flanders
Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
CardioService
Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...
-
OCB
Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
Wilkhahn
Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...
-
VINCI Facilities
‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...
-
Training Center
Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...
-
Miko Coffee Service
(H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...
-
Quares
Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...
-
Group-f Cleaning & Facility
Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
-
Wasserij & Droogkuis De Ster
Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...
-
Meraki
Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...
-
Koppen.be
Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...