Facility

De Gruyter Kantoortechnologie combineert persoonlijke service met 25 jaar expertise in digitale kantooroplossingen

Geplaatst: 01 juli 2025, 00:00:00 | Laatst bewerkt: 01 juli 2025, 15:44:25

Een vertrouwde naam maakt zijn comeback in een nieuwe vorm: met meer dan 25 jaar ervaring in de sector lanceert Anthony De Gruyter zijn eigen onderneming: De Gruyter Kantoortechnologie. De nieuwe zaak focust op maatwerk voor kleine en middelgrote ondernemingen in de regio Antwerpen, met oplossingen rond printers, documentbeheer, interactieve schermen en digitale integraties zoals Peppol.

Eén gezicht, één aanspreekpunt

Wat De Gruyter Kantoortechnologie onderscheidt, is de bewuste keuze voor persoonlijk contact en no-nonsense dienstverlening. "Wij geloven niet in anonieme helpdesks of standaardformules," vertelt oprichter Anthony De Gruyter. "Onze klanten krijgen direct antwoord van iemand die hun situatie kent. Geen keuzemenu's, geen wachttijden. Gewoon oplossingen die werken."

Anthony De Gruyter bouwde in de afgelopen decennia een reputatie op als betrouwbare adviseur in kantoortechnologie, met ervaring bij zowel leveranciers als klanten. Die brede achtergrond vertaalt zich in doordacht advies, snelle opvolging en duurzame relaties.


Maatwerk in een digitale werkomgeving

Van eenvoudige desktopprinters tot geavanceerde multifunctionals, van interactieve schermen tot complete documentbeheerplatformen: De Gruyter Kantoortechnologie biedt een breed gamma oplossingen die altijd vertrekken vanuit de concrete noden van de klant.

“Onze klanten zijn ondernemers die willen dat hun technologie werkt, zonder poespas,” aldus De Gruyter. “Ze willen geen verkooppraatjes, maar een werkbare oplossing, snel geïnstalleerd, goed uitgelegd, en met één aanspreekpunt voor vragen of ondersteuning.”

De focus ligt niet alleen op installatie, maar ook op begeleiding en optimalisatie. Denk aan printkostenanalyses, ondersteuning bij Peppol-facturatie, en slim documentbeheer dat meegroeit met de organisatie.

Lokale speler, digitale slagkracht

De Gruyter Kantoortechnologie mikt expliciet op kmo’s in de regio Antwerpen die op zoek zijn naar een toegankelijke, betrouwbare partner in hun digitale transitie. Daarbij wordt gekozen voor technologie die niet alleen betrouwbaar, maar ook schaalbaar is.

"De meeste bedrijven hebben geen IT-afdeling of willen die niet belasten met printproblemen of software-instellingen," zegt De Gruyter. "Wij ontzorgen hen volledig op dat vlak. Of het nu gaat om een printerinstallatie, een Peppol-oplossing of een interactief vergaderscherm."

Meer dan technologie alleen

Wat Anthony De Gruyter vooral wil benadrukken, is de menselijke aanpak. “Wij zijn geen anoniem merk, maar een aanspreekbare partner. De klant mag rekenen op iemand die zijn bedrijf kent, die de technologie beheerst en die snel kan schakelen als er iets misloopt.”

Meer facility

Experts in facility

Bedrijven in facility

  • Quares

    Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...

  • Salenko

    Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...

  • Valipac

    Valipac

    Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...

  • Maintenance Partners Belgium

    Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...

  • Pandava

    Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...

  • Van der Valk Hotel Gent

    Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...

  • CardioService

    Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...

  • Kinnarps

    Kinnarps BeLux

    Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...

  • Miko Coffee Service

    Miko Coffee Service

    (H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...

  • Fronnt

    FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...

  • DG Real Estate

    Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...

  • Group-f

    Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...

  • Care

    Care

    Duurzame onderhoudsdiensten voor een schoon en productief bedrijf Care is op de Belgische markt een topspeler...

  • LED me help YOU

    LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...

  • VINCI Facilities

    VINCI Facilities

    ‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...

  • BTV

    Normec BTV

    Veilig werken met gekeurde en veilige installaties is essentieel voor elk bedrijf. Om de veiligheid in je bedrijf...

  • Crowne Plaza

    Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...

  • Wasserij & Droogkuis De Ster

    Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...

  • Group-f Cleaning & Facility

    Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...

  • Solution Group

    We specialize in making you visible Solution vertaalt creatieve ideeën naar technisch haalbare concepten....

  • koppen.be

    Koppen.be

    Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...

  • Spider Security

    ‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...

  • Bebat

    Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...

  • Wilkhahn

    Wilkhahn

    Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...

  • Cebeo

    Cebeo

    Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...

  • CWS Hygiene

    CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...

  • Entiris - Werk op uw maat

    Entiris

    Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...

  • homepost logo

    Homepost

    Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...

  • BLOK Security

    Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...

  • Logo van Oreon Properties

    Oreon Properties

    Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...

  • Group Beyers logo

    Group Beyers

    Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...

  • OCB

    Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...

  • Meraki Beyond Design & Build

    Meraki

    Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...

  • Cityservice

    Cityservice

    Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...

  • E-Technics

    E-Technics

    Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...

  • Helexia Flanders

    Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...

  • Logo OCB Training Center

    Training Center

    Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...

  • Antargaz

    Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....