Flexwerkplekken in een stijlvol decor bij Van der Valk Hotel Gent
Van der Valk Hotel Gent biedt flexwerkplekken in de nabijheid van het Gentse stadscentrum. Met het hele team kunnen er (in)formele activiteiten worden ondernomen en tijdens de middagpauze heb je er de mogelijkheid om een zakenlunch te houden. Het hotel beschikt over 12 multifunctionele vergader- en receptiezalen, alsook over fitness en spa die zorgen voor ontspanning. Al deze faciliteiten dragen bij aan een verhoogde concentratie, productiviteit en werktevredenheid van je medewerkers.
Flexwerkplekken in De Brasserie: een nieuwe, dynamische werkomgeving
De Brasserie in Van der Valk Hotel Gent bestaat uit twee delen. Het ene deel is De Brasserie waar bediening is en je kan genieten van een verse barista koffie en een gebakje. Het andere deel is de koffiehoek waar je bestellen via een QR-code en rustig kunnen werken. Gerechten kan je niet bestellen.
De focus ligt ook meer op individuen of kleine gezelschappen die rustig willen werken of vergaderen en minder op teams. Daar heeft het hotel meetingzalen en boardrooms voor. Hoewel gasten van het hotel de rustige omgeving gebruiken om te werken, kun je er ook zomaar binnenwandelen en de koffiehoek benutten als flexibele werkplek.
Meer dan alleen een plek: de flexwerkplekken bij Van der Valk Hotel Gent bieden alles wat je nodig hebt
Flexwerken is een trend in de bedrijfswereld die Van der Valk Gent graag bij hen mogelijk maakt. Daarom vind je er comfortabele zitplekken, een stabiele wifi-verbinding en stopcontacten in handbereik. In het midden van de stijlvolle entourage staat er een grote tafel waar je met het hele team kunt plaatsnemen om in een gezellige sfeer te vergaderen of een potje schaak te spelen voor de afwisseling.
Werken je medewerkers liever individueel en in alle rust hun taken af? Dan kunnen ze plaatsnemen aan de kleine tafeltjes en in de zetels. Om de flexwerk ervaring compleet te maken, is er op iedere tafel een QR-code aanwezig waarmee bestellingen snel en gemakkelijk naar je toe komen.
Maak indruk met een verfijnde zakenlunch ervaring
Naast de flexwerkplekken heb je in het Van der Valk Hotel Gent de mogelijkheid om te genieten van een heerlijke zakenlunch. In restaurant ‘Cocotte’ bereidt het keukenteam unieke gerechten die je business partners nog lang bijblijven. Elke week kun je de nieuwe lunch suggestie en een bijpassend wijntje uitproberen. Na het flexwerken en de business lunch heb je de optie om te vergaderen in één van de 4 boardrooms of 8 vergaderzalen.
Heb je de ambitie om je manier van werken te veranderen en voortaan aan de slag te gaan in flexwerkplekken? Neem gerust contact op met Van der Valk Hotel Gent via onderstaand invulformulier.
Lees meer:
Van der Valk Gent: open for business
Vergaderen in stijl: welkom in het nieuwe Hotel Van der Valk Gent
Meer facility
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
-
Experts in facility
-
Peter Nuiten Algemeen Directeur
-
Steven Claes Zaakvoerder
-
Patrick Van Pée CEO Thiry Paints
-
-
Ariane Peeters Bedrijfsklussen
Bedrijven in facility
-
Care
Duurzame onderhoudsdiensten voor een schoon en productief bedrijf Care is op de Belgische markt een topspeler...
-
Training Center
Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...
-
Van der Valk Hotel Gent
Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...
-
BLOK Security
Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...
-
-
-
Wasserij & Droogkuis De Ster
Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...
-
Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp
Zakelijk topadres in het hart van Antwerpen Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp is een modern...
-
Kinnarps BeLux
Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
Wilkhahn
Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...
-
Oreon Properties
Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...
-
Helexia Flanders
Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...
-
Group-f
Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...
-
Meraki
Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...
-
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
-
Quares
Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...
-
Cityservice
Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...
-
Normec BTV
Veilig werken met gekeurde en veilige installaties is essentieel voor elk bedrijf. Om de veiligheid in je bedrijf...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...
-
E-Technics
Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...
-
Fronnt
FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
OCB
Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Solution Group
We specialize in making you visible Solution vertaalt creatieve ideeën naar technisch haalbare concepten....
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
Valipac
Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...
-
Koppen.be
Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...
-
-
CWS Hygiene
CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...
-
Spider Security
‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...
-
Group-f Cleaning & Facility
Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
VINCI Facilities
‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...
-
Entiris
Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...
-
Antargaz
Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....
-
Miko Coffee Service
(H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...
-
CardioService
Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...
-
Crowne Plaza
Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
Homepost
Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...