Kies je favoriete Facility Manager
De prijs 'Facility Manager of the Year', een organisatie van beroepsvereniging IFMA, wordt uitgereikt op 24 mei. Deze award gaat naar de Facility Manager die door zijn inspanningen bijgedragen heeft tot het succes van zijn organisatie. Tot 17 mei kan je stemmen op je favoriete kandidaat.
De prijs 'Facility Manager of the Year', een organisatie van beroepsvereniging IFMA, wordt uitgereikt op 24 mei. Deze award gaat naar de Facility Manager die door zijn inspanningen bijgedragen heeft tot het succes van zijn organisatie. Tot 17 mei kan je stemmen op je favoriete kandidaat.
De uitreiking van de Facility Manager of the Year gebeurt tijdens de IFMA Facility Awards op 24 mei. “Deze award brengt het beroep van Facility Manager bekendheid en erkenning bij en draagt bij tot de professionalisering ervan”, zegt Guy Vanhoorde, Departementshoofd Facility Management van de stad Gent, die in 2016 verkozen werd als ‘Facility Manager of the Year’.
Stemming door het publiek
Er zal online gestemd kunnen worden van 15 april 2018 tot en met 17 mei 2018. Iedereen mag één keer stemmen. Deze publieksstemming telt mee voor 15% van de stemmen voor de verkiezing van de 'Facility Manager of the Year'. Op de avond van de Facility Awards zelf kan het publiek nog 15% van de stemmen bepalen.
Wat doet IFMA?
IFMA Belgium is de beroepsvereniging die meer dan 6.000 professionals bereikt. De vereniging is actief in de wereld van Facility Management en facilitaire dienstverlening. IFMA Belgium is één van de 134 Chapters van IFMA International dat wereldwijd meer dan 24.000 leden over 105 landen verenigt.
Tot 17 mei kan je hier stemmen op je favoriete kandidaat.
De interviews met de zes finalisten staan op de website en in het FM-Magazine. (www.ifma.be)
Arn Borstlap
Redactie-coördinator
Meer facility
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
-
Experts in facility
-
Peter Nuiten Algemeen Directeur
-
Steven Claes Zaakvoerder
-
Patrick Van Pée CEO Thiry Paints
-
-
Ariane Peeters Bedrijfsklussen
Bedrijven in facility
-
Cityservice
Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...
-
Helexia Flanders
Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
BLOK Security
Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...
-
Crowne Plaza
Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...
-
OCB
Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...
-
-
Fronnt
FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...
-
Training Center
Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...
-
Miko Coffee Service
(H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
Oreon Properties
Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...
-
-
VINCI Facilities
‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...
-
Wasserij & Droogkuis De Ster
Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...
-
Spider Security
‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...