mailfixer bij MZT

Peter T’Hooft

Peter T'Hooft helpt bij ondernemers transactionele, marketing- en servicemails in goede banen te leiden. Met meer dan ooit een sterke focus op mailhygiëne.

Over mij

Marketing kost vaker meer dan het opbrengt. Met rommelige communicatie van nutteloze informatie verspelen veel bedrijven hun beste kans op resultaat.

Ondernemers doen een beroep op mij om boodschappen beter over te brengen. Met zinvolle e‑mails en werkende webpagina's breng ik vraag en aanbod dichter bij elkaar.

Wie ik ben? In 1988 viel ik in een bad digitale toverdrank. Een overdosis die ondertussen uitgewerkt is. Ik schakel weer vlot van digitaal naar analoog en omgekeerd.

Sinds 1991 ben ik als ondernemer actief in m’n eigen bedrijven. Steeds iets met marketing en communicatie.

M’n klanten nu? Ze kijken met een brede glimlach naar hun MZT – dat is omzet, klinkers uitverkocht én de naam van mijn zaak.

Over mijn bedrijf

MZT laat de kassa rinkelen met e-mails die raak treffen. MZT staat voor omzet, klinkers uitverkocht.

Contactinformatie

MZT
,