Fiets huren in Gent? Dat kan bij Van der Valk
Wil je een fiets huren in Gent om gemakkelijk naar het stadscentrum of je hotel te reizen? Leuk idee! Als je in het Van der Valk Hotel Gentverblijft, dan hoef je niet op zoek te gaan naar fietsverhuur in Gent. Omdat Van der Valk een milieubewust hotel is, stelt het zelf duurzame transportmiddelen ter beschikking. Zo kan iedere gast zich duurzaam én makkelijk naar het stadscentrum van Gent verplaatsen.
Van der Valk Hotel Gent is perfect gelegen
Het Van der Valk Hotel Gent ligt vlakbij de snelweg én het Gentse stadcentrum. Waarom reizen jij en je zakenpartners dan niet op een duurzame manier het centrum ? Door de ideale ligging van het hotel bereik je Gent gemakkelijk met de fiets of een andere duurzaam vervoermiddel. Wil je een step of een elektrische fiets huren, dan kan dat in het hotel.
Makkelijk elektrische fiets huren in Gent
Net als jij en je bedrijf vindt het Van der Valk Hotel in Gent duurzaamheid erg belangrijk. Daarom zorgt het hotel ervoor dat je gemakkelijk een elektrische fiets kan huren. Met zo’n 20 elektrische fietsen in voorraad voor hotelgasten, draagt Van der Valk zijn steentje bij aan een groene stadsmobiliteit. Je kan de fietsen eenvoudig per dag of halve dag reserveren.
E-steps, e-choppers en e-bikes zorgen voor een frissen neus tussen de meetings
Terwijl je zakenpartners zich na de zakenlunch of tussen vergaderingen zich met de fiets van het hotel naar het stadscentrum verplaatsen, zijn ze er ook nog eens op een gezonde manier tussenuit. Ze hoeven geen tijd te verliezen met het wachten op een geschikte parkeerplaats, maar kunnen meteen de historische stad verkennen.
Maar wist je dat je naast de e-bike ook elektrische steps kan huren in Van der Valk Gent Ook met die steps staan jij en je zakenpartners binnen de 19 minuten in het stadcentrum. Kies je voor de e-chopper, dan duurt het zelfs maar 15 minuten om van het hotel naar het centrum van Gent te rijden.
Overnacht je bij Van der Valk in Gent, denk er dan eens aan om een fiets, e-step of e-chopper te huren en zeg vaarwel tegen files en eindeloze zoektochten naar parkings. De frisse neus krijg je er gratis bij.
Interesse? Stel al je vragen aan Van der Valk Hotel Gent via onderstaand invulformulier.
Lees meer:
Nieuw aan het venue firmament: Van der Valk Hotel Gent
Overnachten bij Van der Valk Gent: uitstekend voor businessgasten
Meer facility
-
-
-
Facility
Recht op reparatie elektronica
-
-
Experts in facility
-
Peter Nuiten Algemeen Directeur
-
Steven Claes Zaakvoerder
-
Patrick Van Pée CEO Thiry Paints
-
Ariane Peeters Bedrijfsklussen
-
Steven Boni Interieurwerken
Bedrijven in facility
-
Oreon Properties
Oreon Properties is uw expert voor de (ver)huur, de (ver)koop van bedrijfsvastgoed . We helpen u met het aanbieden...
-
Helexia Flanders
Winst voor je bedrijf en voor de planeet dankzij efficiënt energiebeheer. Helexia is een Frans bedrijf...
-
Training Center
Opleidingscentrum Training Center specialiseert zich in veiligheidsopleidingen. Als ‘member of OCB’ kunnen onze...
-
BLOK Security
Veiligheid en onderhoud voor bedrijven Draadloze toegangscontrole is niet de toekomst, het is meer dan...
-
Miko Coffee Service
(H)eerlijke koffie in je bedrijf De geschiedenis van Miko gaat terug tot in 1801. Als ervaren Belgische...
-
Wasserij & Droogkuis De Ster
Uw wasgoed altijd in goede handen Al 40 jaar maken horecazaken, hotels, feestzalen en overheden gebruik van de...
-
CardioService
Een AED toestel voor bedrijven huren? CardioService begeleidt je van A tot Z Een AED...
-
Cebeo
Cebeo is gespecialiseerd in de distributie van elektrotechnisch materiaal, technische diensten en oplossingen...
-
Cityservice
Attent op schoon, attent op tevredenheid Cityservice is een schoonmaakbedrijf dat actief is bij...
-
Care
Duurzame onderhoudsdiensten voor een schoon en productief bedrijf Care is op de Belgische markt een topspeler...
-
OCB
Keuringen en controles OCB is een controleorganisme voor al uw huishoudelijke en industriële keuringen. Naast...
-
Quares
Uw professioneel vastgoed in deskundige handen Quares (Quality Real Estate Services) heeft als onafhankelijke...
-
Normec BTV
Veilig werken met gekeurde en veilige installaties is essentieel voor elk bedrijf. Om de veiligheid in je bedrijf...
-
Pandava
Pandava nv is een Belgische specialist in papier, kantoor- en schoolbenodigdheden. Met 3 winkels in de noordrand van...
-
Fronnt
FRONNT. Jouw partner in de energietransitie. 15 FRONNTrunners bieden complementaire multitechnieken aan...
-
Group-f Cleaning & Facility
Group-f biedt een totaalservice in de schoonmaak, van professionele schoonmaak voor je bedrijf, tot een poetshulp...
-
CWS Hygiene
CWS staat voor ‘Clean, Well, Safe’. Dit bedrijf zorgt voor een gezonde en veilige werkomgeving die bedrijven aan hun...
-
Van der Valk Hotel Gent
Het Van der Valk Hotel Gent – open sinds april 2021 - bevindt zich op 10 minuten van het prachtige stadscentrum van...
-
Maintenance Partners Belgium
Industrie Dit internationaal bedrijf is gespecialiseerd is in het onderhoud, de herstelling en de revisie van...
-
Wilkhahn
Wilkhahn daagt al meer dan een halve eeuw de slogan 'design made in Germany'. Globaal erkend als de producent van...
-
Meraki
Kantoren die echt het verschil maken Het Belgische bedrijf MERAKI profileert zich in de...
-
LED me help YOU
LED me help YOU is specialist in LED oplossingen voor relighting en relamping. Wij werken voor een breed pallet van...
-
-
Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp
Zakelijk topadres in het hart van Antwerpen Lindner WTC Hotel & City Lounge Antwerp is een modern...
-
-
Antargaz
Antargaz is Belgisch marktleider in de verdeling van propaan en butaan in gasflessen en propaan in gastanks....
-
Group-f
Totaalservice voor poets- en onderhoudswerk Group-f biedt een totaalservice voor al uw poets- en...
-
Entiris
Entiris is een maatwerkbedrijf met 1800 werknemers in de provincies Vlaams-Brabant en Antwerpen en met...
-
E-Technics
Wim Schrijvers is sinds 2006 de drijvende kracht achter E-Technics, gespecialiseerd in groene energie voor...
-
Koppen.be
Praktische metalen constructies op maat van je bedrijf Koppen.be is een familiale bvba die is opgericht in...
-
Group Beyers
Duidelijke signalisatie voor meer veiligheid in je bedrijf Een duidelijke signalisatie is...
-
Bebat
Bebat geeft al meer dan 25 jaar gebruikte batterijen een nieuw leven, door ze in te zamelen, te sorteren en te...
-
VINCI Facilities
‘Taking Care’ van je bedrijfsgebouwen, eindgebruikers én het milieu VINCI Facilities is wereldwijd een...
-
-
Valipac
Een duurzame partner voor de recyclage van je bedrijfsverpakkingen Valipac werd in 1997 op...
-
Solution Group
We specialize in making you visible Solution vertaalt creatieve ideeën naar technisch haalbare concepten....
-
Homepost
Verhuur op lange termijn van inboedels, meubels en toestellen Wanneer een buitenlandse werknemer...
-
Spider Security
‘Niets ontsnapt aan onze aandacht’, dat is de leuze van security specialist Spider Security in Schoten. Als...
-
-
Salenko
Salenko, makelaars in bedrijfsvastgoed Zoekt u een geschikt bedrijfspand, kantoorgebouw of kantoorruimte?...
-
DG Real Estate
Werner De Geyter startte zo’n kleine 10 jaar geleden het makelaarskantoor DG Retail , gespecialiseerd in de...
-
Crowne Plaza
Crowne Plaza hotel Antwerpen is een ontmoetingsplaats waar zakelijke faciliteiten en stijlvolle...
-
Kinnarps BeLux
Ruimtes waarin mensen openbloeien Kinnarps is fabrikant van ergonomisch kantoormeubelen...
-